Evropa > Luxemburg > Luxembourg > City Hotel

Informacije o City Hotel

Dobrodošli na City Hotel na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet City Hotel, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet City Hotel, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • City Hotel

City Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliCity Hotel v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  City Hotel
Ulica:  1 Rue de Strasbourg / coin Avenue de la Liberté
Mesto:  1021 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
75 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel je zasazen do historické budovy v centru města, 200 metrů od vlakového nádraží v Lucemburku. Hotel City nabízí nekuřácké pokoje s bezplatným Wi-Fi, malé fitness centrum, solárium a saunu. City Hotel má pokoje a apartmá zařízené satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a vlastní koupelnou. Některé mají i samostatnou vanu. V moderním baru se dá příjemně posedět u skleničky a odpoledne a večer také u občerstvení a lehkého jídla. Každé ráno si můžete pochutnat na snídani formou bufetu. Hotel City je vzdálený 10 minut pěšky od katedrály Notre-Dame a náměstí Place d’Armes. Do čtvrti Kirchberg s evropskými institucemi dojedete od hotelu za 10 minut.

 
 
facebook g+ twitter