Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Sofitel Luxembourg Europe

Informacije o Sofitel Luxembourg Europe

Dobrodošli na Sofitel Luxembourg Europe na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Sofitel Luxembourg Europe, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Sofitel Luxembourg Europe, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Sofitel Luxembourg Europe

Sofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Europe v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Sofitel Luxembourg Europe
Ulica:  5 Rue du Fort Niedergrünewald /Quartier Europeen Nord Kirchberg
Mesto:  2015 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
103 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sofitel Luxembourg Europe je moderní 5hvězdičkový hotel s elegantní a útulnou atmosférou. Stojí v blízkosti centra města a může se pochlubit dvěma kulinářskými restauracemi, fitness centrem a vkusným ubytováním. Prostorné pokoje v hotelu Sofitel Luxembourg Europe jsou luxusně zařízené a mají moderní vybavení jako jsou je satelitní TV s plochou obrazovkou. K dispozici je posezení k odpočinku a příalušenství k přípravě kávy a čaje. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ve večerních hodinách nabízí restaurace Le Stubli výběr z tradiční lucemburské kuchyně. Hotel má také italskou restauraci Ore a Argento. Havana Lounge je příjemné místo k odpočinku a drinku v kubánské atmosféře. Bar Le Glaçon Rouge nabízí velký výběr whisky a čajů. K dispozici je také snack bar podávající tapas. Hotel se nachází 2 km od centra města a má výhled na novou filharmonii a Plateau de Kirchberg.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hosté musejí předložit kreditní kartu použitou během rezervace nebo písemný souhlas majitele této karty včetně jeho podpisu (v případě, že majitel karty není jedním z hostů).

 
 
facebook g+ twitter