Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Hotel Le Royal

Informacije o Hotel Le Royal

Dobrodošli na Hotel Le Royal na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Le Royal, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Le Royal, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Le Royal

Hotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Royal v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Le Royal
Ulica:  Boulevard Royal 12
Mesto:  2449 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
160 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Le Royal sa nachádza len 450 metrov od námestia Place d'Armes a ponúka vám izby zariadené v klasickom štýle a wellness centrum s krytým bazénom. Tento 5-hviezdičkový hotel má 2 reštaurácie a terasu na ulici. V izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Klimatizované izby hotela Le Royal sú vybavené minibarom, pracovným stolom a satelitnou TV s platenými programami. V každej kúpeľni sa nachádza vaňa a sú vybavené županom a papučami. Vo veľkom wellness centre máte k dispozícii vírivku, saunu a solárium. K dispozícii je aj kozmetický salón, kde si vyberiete zo širokej ponuky procedúr vrátane ošetrení tváre, manikúry a masáží. V neformálnom prostredí Piano baru si môžete dopriať koktaily z čerstvého ovocia. V reštaurácii La Pomme Cannelle ochutnáte pokrmy tradičnej kuchyne a v reštaurácii Le Jardin si vyberiete z moderného menu. V hotelovom obchode si môžete kúpiť suveníry a turistické potreby. Park de Ville sa nachádza len 300 metrov od hotela. Palác Grand-Ducale je od hotela vzdialený necelých 10 minút chôdze. Na vyžiadanie a za poplatok môžete v hoteli Le Royal využiť službu kyvadlovej dopravy medzi letiskom a hotelom a na požiadanie a za príplatok aj požičovňu bicyklov.

 
 
facebook g+ twitter