Evropa > Luxemburg > Luxembourg > BEST WESTERN Hotel International

Informacije o BEST WESTERN Hotel International

Dobrodošli na BEST WESTERN Hotel International na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet BEST WESTERN Hotel International, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet BEST WESTERN Hotel International, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • BEST WESTERN Hotel International

BEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  BEST WESTERN Hotel International
Ulica:  20-22, Place de la Gare
Mesto:  1016 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
85 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Best Western Hotel International se nachází naproti vlakovému nádraží v centru Lucemburku a nabízí pokoje se snídaní formou bufetu a bezplatným Wi-Fi. Cesta autem z lucemburského letiště trvá 10 minut. Best Western Hotel International má zvukotěsné pokoje s psacím stolem, minibarem a TV. Restaurace Am Inter podává francouzskou a lucemburskou kuchyni včetně sezónních specialit. Nápoje si můžete vybrat z mezinárodního nápojového lístku doplněného o místní vína. Bistro Inter-Lounge nabízí lehká studená i teplá jídla, dezerty a nápoje. Pokud chcete objevovat okolí, můžete využít obědové balíčky a turistické informace. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce. Autobusová zastávka se nachází přímo před hotelem. Do centra města se odtud dostanete za 15 minut. Na náměstí Place d'Armes a k velkovévodskému paláci v historickém centru města dojdete za 20 minut. Best Western je vzdálený 10 minut jízdy autem od institucí Evropské unie ve čtvrti Kirchberg.

 
 
facebook g+ twitter