Evropa > Luxemburg > Luxembourg > BEST WESTERN Hotel International

Informacije o BEST WESTERN Hotel International

Dobrodošli na BEST WESTERN Hotel International na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet BEST WESTERN Hotel International, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet BEST WESTERN Hotel International, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • BEST WESTERN Hotel International

BEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBEST WESTERN Hotel International v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  BEST WESTERN Hotel International
Ulica:  20-22, Place de la Gare
Mesto:  1016 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
85 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel International sa nachádza oproti luxemburskej železničnej stanice v centre mesta a ponúka izby s raňajkovým bufetom a bezplatným Wi-Fi pripojením. Je vzdialený 10 minút jazdy autom z luxemburského letiska. Všetky odhlučnené izby v hoteli Best Western Hotel International majú pracovný stôl, minibar a TV. Námestie Place d'Armes a palác Palais Grand-Ducale v starom centre sú vzdialené 20 minút chôdze od hotela. Inštitúcie Európskej únie v oblasti Kirchberg sú vzdialené 10 minút jazdy autom od hotela Best Western. Hostia, ktorí sa chcú zoznámiť s okolím, môžu využiť obedové balíčky a službu organizácie výletov. Hotel má aj nonstop recepciu. V reštaurácii Am Inter sa podávajú jedlá francúzskej a luxemburskej kuchyne spolu so sezónnymi špecialitami a nápojmi medzinárodného menu, medzi ktorými sú miestne vína. V salóniku sa podáva občerstvenie a koktaily.

 
 
facebook g+ twitter