Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Grand Hotel Cravat

Informacije o Grand Hotel Cravat

Dobrodošli na Grand Hotel Cravat na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Grand Hotel Cravat, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Grand Hotel Cravat, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Grand Hotel Cravat

Grand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Cravat v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Grand Hotel Cravat
Ulica:  29, Boulevard Roosevelt
Mesto:  2450 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
90 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel Cravat se nachází v samém centru Lucemburku. Nabízí prostorné pokoje a hosté odtud uvidí přímo na válečný pomník Gëlle Fra a katedrálu Notre-Dame. Na místě je k dispozici restaurace a bar, služba půjčení auta a parkování zajišťované obsluhou. Každý pokoj má minibar, TV s placenými programy, bezpečnostní schránku a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, županem a fénem. V hotelové restauraci Le Normandy jsou servírována jídla mezinárodní kuchyně. Na drink si můžete zajít do amerického baru Le Trianon nebo si vychutnat místní a francouzské pokrmy v brasserii La Taverne. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Grand Hotel Cravat se nachází jen několik minut chůze od hlavních nákupních ulic i historického centra města a 1,4 km od vlakového nádraží v Lucemburku.


Důležité informace

Upozorňujeme, že skupinové rezervace jsou nevratné a nelze je stornovat. Upozorňujeme, že hosté musí předložit stejnou kreditní kartu, jaká byla použita při rezervaci, nebo autorizační formulář.

 
 
facebook g+ twitter