Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo

Informacije o Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo

Dobrodošli na Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo

Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo
Ulica:  Avenue Victor Hugo, 3-5
Mesto:  1750 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
75 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo sestává ze 2 budov na obou stranách ulice ve finanční čtvrti, asi 200 metrů od centra města. Přibližně za 5 minut od něj dojedete na letiště a k sídlu Evropské komise. Ve všech klimatizovaných pokojích hotelu Grand Victor Hugo najdete minibar, satelitní TV a vlastní koupelnu. V každém také funguje bezplatné modemové připojení k internetu. Centrum Lucemburku s katedrálou Notre-Dame a Velkovévodským palácem se rozkládá 15 minut chůze od hotelu. Za necelých 10 minut dojedete do čtvrti Kirchberg a k sídlům evropských institucí. V hotelové jídelně a za příznivého počasí i na verandě se každý den podává snídaně formou bufetu.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že pokoje Classic s jedním lůžkem, 2 oddělenými postelemi nebo manželskou postelí se nachází ve vedlejší budově, 1 minutu chůze od hlavní budovy.

 
 
facebook g+ twitter