Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo

Informacije o Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo

Dobrodošli na Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo

Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliBest Western Plus Grand Hotel Victor Hugo v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Best Western Plus Grand Hotel Victor Hugo
Ulica:  Avenue Victor Hugo, 3-5
Mesto:  1750 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
75 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Best Western Plus Grand Victor Hugo sídli v 2 oproti sebe stojacich budovách vo finančnej štvrti, približne 200 metrov od centra mesta. Nachádza sa asi 5 minút jazdy od letiska a sídla Európskej komisie. Všetky klimatizované izby v hoteli Grand Victor Hugo sú vybavené minibarom, satelitnou TV a majú vlastnú kúpeľňu. V každej z nich máte taktiež k dispozícii modem s bezplatným pripojením na internet. Centrum mesta Luxemburg s katedrálou Notre-Dame a palácom Palais Grand-Ducal je od hotela vzdialené 15 minút chôdze. Štvrť Kirchberg a sídla európskych inštitúcií sú vzdialené necelých 10 minút jazdy autom. V raňajkovej miestnosti, a v prípade priaznivého počasia aj na verande, sa každý deň podávajú raňajky formou bufetu.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že izby typu Classic sa nachádzajú v prístavbe situovanej pred recepciou, len minútku chôdze od hlavnej budovy.

 
 
facebook g+ twitter