Evropa > Luxemburg > Luxembourg > DoubleTree by Hilton Luxembourg

Informacije o DoubleTree by Hilton Luxembourg

Dobrodošli na DoubleTree by Hilton Luxembourg na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet DoubleTree by Hilton Luxembourg, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet DoubleTree by Hilton Luxembourg, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • DoubleTree by Hilton Luxembourg

DoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  DoubleTree by Hilton Luxembourg
Ulica:  12, Rue Jean Engling
Mesto:  1466 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
76 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

DoubleTree by Hilton Luxembourg se nachází pouhé 4 km od centra města Lucemburk a čtvrti Kirchberg a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na tichý sousední les, kde můžete podnikat pěší výlety. Na místě je neplacené parkoviště. Moderně zařízené pokoje jsou vybavené minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a satelitní TV s placenými filmy. Všechny mají také vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Do hotelového baru si můžete zajít na skleničku, například na místní šumivé víno. V restauraci Green se podávají jídla evropské kuchyně a místní speciality. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na mezinárodní letiště Luxembourg-Findel. O víkendech je k dispozici také kyvadlová doprava do centra města (na základě předchozí rezervace). V hotelovém wellness centru na vás čeká krytý bazén, sauna a fitness centrum. Nabídku doplňuje business centrum a konferenční prostory. Přibližně 500 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka se spojením na 15 minut jízdy vzdálené náměstí Place d'Armes a k Velkovévodskému paláci. Za 10 minut lze dojet k areálu golfového klubu Grand Ducal de Luxembourg.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při check-inu je třeba složit zálohu. Záloha se vrací při check-outu a lze ji složit buď v hotovosti, nebo formou autorizace kreditní karty. Upozorňujeme, že pokud se v pokoji ubytují 3 osoby, bude třetí spát na rozkládacím lůžku. Vezměte prosím na vědomí, že v případě pobytu s domácími mazlíčky, je povolen pouze 1 pes na pokoj. Kontaktujte prosím hotel přímo a ověřte si, zda se v požadovaném typu pokoje můžete se psem ubytovat.

 
 
facebook g+ twitter