Evropa > Luxemburg > Luxembourg > DoubleTree by Hilton Luxembourg

Informacije o DoubleTree by Hilton Luxembourg

Dobrodošli na DoubleTree by Hilton Luxembourg na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet DoubleTree by Hilton Luxembourg, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet DoubleTree by Hilton Luxembourg, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • DoubleTree by Hilton Luxembourg

DoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliDoubleTree by Hilton Luxembourg v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  DoubleTree by Hilton Luxembourg
Ulica:  12, Rue Jean Engling
Mesto:  1466 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
76 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel DoubleTree by Hilton Luxembourg sa nachádza 10 minút jazdy od centra Luxemburgu a štvrte Kirchberg. Ponúka klimatizované izby s výhľadom na susedný les a parkovanie na mieste zdarma. Izby sú moderne zariadené a je vám v nich k dispozícii satelitná TV, platené filmy, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a minibar. Všetky majú vlastnú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami. V bare si môžete posedieť pri poháriku obľúbeného nápoja a ochutnať miestne šumivé víno. V reštaurácii Green sa podávajú jedlá európskej kuchyne i špeciality miestnej kuchyne. K dispozícii je vám aj bezplatná služba kyvadlovej dopravy medzi hotelom a Medzinárodným letiskom Luxembourg-Findel. Cez víkendy si tiež môžete rezervovať kyvadlovú dopravu do centra mesta. Vo wellness centre nájdete krytý bazén, saunu a fitnescentrum. Súčasťou hotela je aj biznis centrum a konferenčné miestnosti. Na námestie Place d'Armes a k palácu Palais Grand-Ducal sa dostanete za 15 minút autobusom, ktorý má zastávku 500 metrov od hotela. Cesta do golfového klubu Grand Ducal de Luxembourg vám autom potrvá 10 minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pri registrácii je potrebné zaplatiť zálohu. Zálohu je možné zaplatiť v hotovosti alebo formou autorizácie sumy na kreditnej karte. Záloha vám bude vrátená pri odhlásení. Upozorňujeme, že pri ubytovaní 3 osôb bude 3. osoba spať na rozkladacej posteli. Upozorňujeme, že v izbe je povolený len 1 pes. Kontaktujte hotel, aby vám potvrdil možnosť ubytovania psa a typ izby.

 
 
facebook g+ twitter