Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Informacije o Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Dobrodošli na Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal
Ulica:  40, Boulevard D'avranches
Mesto:  1160 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
152 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

V tomto 5hvězdičkovém hotelu na vás čeká luxus s francouzskými prvky. Stojí na ideálním místě v blízkosti centra Lucemburku, v pěší vzdálenosti od různých velvyslanectví a velkých nadnárodních společností. Luxusní hotel Sofitel Luxembourg le Grand Ducal s výhledem do údolí Alzette a Petrusse nabízí jedinečný pohled na srdce hlavního města. V nejvyšším patře hotelu je prvotřídní restaurace, kde se podává gurmánská kuchyně z dílny Sebastiena Perrota. Hotel se nachází v novém městském komplexu Espace Petrusse, v pěší vzdálenosti od historické čtvrti chráněné UNESCO a v blízkosti vlakového nádraží, odkud jezdí nové vysokorychlostní vlaky TGV Est Européen. Je také v blízkosti velkých nadnárodních společností, ministerstev, luxusních butiků a hlavních turistických atrakcí v Lucemburku.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k rezervaci nebo autorizační formulář podepsaný držitelem této kreditní karty, pokud není přítomen osobně.

 
 
facebook g+ twitter