Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Informacije o Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Dobrodošli na Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliSofitel Luxembourg Le Grand Ducal v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal
Ulica:  40, Boulevard D'avranches
Mesto:  1160 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
152 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Lüksemburg'un merkezinde yer alan ve elçilikler ile çok uluslu büyük şirketlere yürüme mesafesinde ideal bir konuma sahip olan bu 5 yıldızlı otelde bir Fransız esintileri taşıyan lüks olanakların keyfini çıkarabilirsiniz. Konuklar otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirler. Otelin barı ve restoranı da konukların hizmetindedir. Tüm odalarda ücretsiz minibar bulunmaktadır. Ayrıca odaların hepsinde kahve makinesi ve çeşitli kahveler de mevcuttur. Alzette ve Petrusse Vadileri'ne bakan lüks Sofitel Luxembourg le Grand Ducal, başkentin kalbinde benzersiz manzaralar sunmaktadır. Otelin en üst katında, Sebastien Perrot tarafından hazırlanan gurme yemekler ile hizmet veren birinci sınıf bir restoran vardır. Yeni hızlı TGV treni Est Européen'in hizmet verdiği tren istasyonunun yakınındaki otel, UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde bulunan tarihi bölgeye yürüme mesafesindeki yeni Espace Petrusse kent kompleksi içinde yer almaktadır. Otel aynı zamanda çok uluslu büyük şirketlerin, bakanlıkların, lüks butiklerin ve Lüksemburg'un başlıca turistik yerlerine de yakındır.


Önemli Bilgiler

Rezervasyonun yapıldığı kredi kartını ya da yetkilendirme formunu ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu form, kredi kartı sahibi konaklamayacaksa onun tarafından imzalanmış olmalıdır.

 
 
facebook g+ twitter