Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Hotel Le Place d'Armes

Informacije o Hotel Le Place d'Armes

Dobrodošli na Hotel Le Place d'Armes na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Le Place d'Armes, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Le Place d'Armes, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Le Place d'Armes

Hotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Le Place d'Armes
Ulica:  Place d'Armes 18
Mesto:  L-1136 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
198 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Le Place d'Armes se nachází v centru Lucemburku, 300 metrů od katedrály Notre-Dame. Tento butikový hotel má elegantní interiéry zařízené ve stylu art deco, provozuje nepřetržitě otevřenou recepci a nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje v Le Place d'Armes jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a mají koupelnu s mramorovou podlahou. Ve většině pokojů jsou zachované původní prvky, jako jsou krby nebo trámové stropy. Restaurace La Cristallerie podává ve formálním prostředí moderní mezinárodní kuchyni. Hosté si mohou dát celou řadu jídel do ruky a nápoje včetně koktejlů a šampaňského v hotelovém baru L'Orangerie. K dipozici je 24 hodin denně také pokojová služba. K paláci Grand-Ducal a populární restauraci Ilôt Gastronomique dojdete od Le Place d'Armes za necelých 5 minut. Lucemburské vlakové nádraží leží 1,5 km od hotelu.

 
 
facebook g+ twitter