Evropa > Luxemburg > Luxembourg > Hotel Le Place d'Armes

Informacije o Hotel Le Place d'Armes

Dobrodošli na Hotel Le Place d'Armes na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Le Place d'Armes, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Le Place d'Armes, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Le Place d'Armes

Hotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - HoteliHotel Le Place d'Armes v Luxembourg – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Le Place d'Armes
Ulica:  Place d'Armes 18
Mesto:  L-1136 Luxembourg
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
198 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Le Place d'Armes sa nachádza v centre mesta Luxemburg, 300 metrov od katedrály Notre-Dame. Tento butikový hotel je elegantne zariadený v štýle Art Deco. Ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli Le Place d'Armes sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou. Každá má kúpeľňu s mramorovou podlahou a väčšina izieb má pôvodné prvky, ako sú krby alebo nosníkové stropy. V reštaurácii La Cristallerie ponúkajú jedlá modernej medzinárodnej kuchyne vo formálnom prostredí. V lounge bare L'Orangerie si môžete vybrať z ponuky jedál do ruky a nápojov vrátane koktailov a šampanského. K dispozícii máte izbovú službu s nepretržitou prevádzkou. Palác Grand-Ducale a reštaurácia Ilôt Gastronomique sú vzdialené necelých 5 minút chôdze od hotela Le Place d'Armes. Železničná stanica Luxemburg sa nachádza 1,5 km od hotela. Využívať môžete súkromné parkovisko s obsluhou.

 
 
facebook g+ twitter