Evropa > Luxemburg > Esch-sur-Sûre > Gourmet & Relax Hotel De La Sure

Informacije o Gourmet & Relax Hotel De La Sure

Dobrodošli na Gourmet & Relax Hotel De La Sure na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Gourmet & Relax Hotel De La Sure, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Gourmet & Relax Hotel De La Sure, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Gourmet & Relax Hotel De La Sure

Gourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - HoteliGourmet & Relax Hotel De La Sure v Esch-sur-Sûre – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Gourmet & Relax Hotel De La Sure
Ulica:  Rue du Pont 1
Mesto:  9650 Esch-sur-Sûre
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
49 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel De La Sure nabízí klidnou polohu v údolí v Ardenách, gastronomickou restauraci, moderní pokoje a relaxační zařízení, jako je sauna, hammam a vířivka. Gourmet & Relax Hotel De La Sure má všechny pokoje zařízené kabelovou TV a minibarem. Luxusní pokoje mají také vířivku nebo masážní sprchu a parní kabinu. Syn majitele se svým týmem denně připravuje francouzskou kuchyni s regionálními surovinami z okolního národního parku Öwersauer. K dispozici je také hotelová hospoda, terasa chráněná před větrem a vinný sklep. Hotel nabízí výlety na kole, multimediální místnost a ping-pong. Hosté si mohou půjčit také surfová prkna a horská kola nebo si zacvičit v hotelovém fitness centru. Hotel de la Sure se nachází v regionu Esch-sur-Sûre pod hradem Esch-sur-Sure u řeky Sauer. Zajištěno je bezplatné parkování.

 
 
facebook g+ twitter