Evropa > Luxemburg > Echternach > Hostellerie de la Basilique

Informacije o Hostellerie de la Basilique

Dobrodošli na Hostellerie de la Basilique na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hostellerie de la Basilique, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hostellerie de la Basilique, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hostellerie de la Basilique

Hostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - HoteliHostellerie de la Basilique v Echternach – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hostellerie de la Basilique
Ulica:  7-8 Place du Marché
Mesto:  6460 Echternach
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
106 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: endefrrutrnlzh

Kısa açıklama

Eski şehir merkezindeki pazar yerinde bulunan bu küçük 4 yıldızlı otel, şık konuk odaları, bir brasserie ve güzel bir açık hava terası sunmaktadır. Birimlerde WiFi erişimi ücretsizdir. Hostellerie de la Basilique, Echternach'ın kalbinde romantik bir konaklama imkanı sağlamaktadır. Yumuşak renklere ve kendine has detaylara sahip otelin aydınlık iç mekanlarında rahatlayabilirsiniz. Sağlıklı bir kahvaltı büfesinin tadını çıkardıktan sonra keyifle gününüzü planlayabilirsiniz. İyi havalarda, büyüleyici meydanda yer alan güzel açık hava terasında vakit geçirebilirsiniz. Soğuk günlerde, büyüleyici salonda bir fincan çay ya da bir kadeh şarabınızı yudumlayabilirsiniz. Brasserie, yerel ürünlerle yapılan lezzetli yöre yemekleri ve Fransız mutfağından tatlar servis etmektedir. Fitness salonunda spor yapabilir veya WiFi bağlantısından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.


Önemli Bilgiler

Bebek karyolaları ve ilave yataklar yalnızca talep üzerine mevcuttur ve müsaitlik durumuna bağlıdır. Konukların, "3, Rue de la Montagne" adresindeki girişi kullanmaları rica olunur. Dört veya üzeri oda için yapılan rezervasyonlarda farklı koşullar geçerli olabilir.

 
 
facebook g+ twitter