Evropa > Luxemburg > Echternach > Eden au Lac

Informacije o Eden au Lac

Dobrodošli na Eden au Lac na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Eden au Lac, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Eden au Lac, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Eden au Lac

Eden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - HoteliEden au Lac v Echternach – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Eden au Lac
Ulica:  Oam Nonnesees
Mesto:  6474 Echternach
Država:  Luxemburg
 

 To besedilo je dostopno tudi v: endeskfresptitsvrudafitrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Eden au Lac sa nachádza v luxemburskom regióne Mullerthal a ponúka rozsiahle rekreačné zariadenia vrátane wellness centra. Naskytá sa z neho výhľad na jazero Echternach a v spoločných priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli sú vybavené minibarom, TV a písacím stolom. Každá izba má tiež priestor na posedenie a nechýba tu ani župan. Z niektorých izieb sa naskytá malebný výhľad na okolitú krajinu. V hoteli Eden si môžete zaplávať v spojenom vnútornom a vonkajšom bazéne. K dispozícii je vám aj sauna, parný kúpeľ a fitnescentrum. V hoteli nájdete tenisové a squashové kurty, požičovňu bicyklov a ďalšie zariadenia. Z reštaurácie Le Présidence sa naskytá panoramatický výhľad a pochutnáte si tu na jedlách francúzskej kuchyne. Na medzinárodné pokrmy a bufetové večery si zájdite do reštaurácie Le Jardin d'Epices. V bare pri bazéne si môžete objednať koktaily.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že ak si rezervujete suitu, môžete požiadať o kúpeľňu s vívivkou (v závislosti od obsadenosti hotela). Upozorňujeme, že jednotlivé hotelové rekreačné zariadenia majú rôzne otváracie hodiny. Ak by ste chceli rezervovať stôl v reštaurácii, použite na to políčko na špeciálne požiadavky pri rezervácii alebo kontaktujte ubytovacie zariadenie priamo pomocou kontaktných údajov uvedených v potvrdení rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter