Evropa > Luxemburg > Echternach > Au Vieux Moulin

Informacije o Au Vieux Moulin

Dobrodošli na Au Vieux Moulin na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Au Vieux Moulin, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Au Vieux Moulin, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Au Vieux Moulin

Au Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - HoteliAu Vieux Moulin v Echternach – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Au Vieux Moulin
Ulica:  Maison N6
Mesto:  6562 Echternach
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
125 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Aux Vieux Moulin uprostřed venkovské horské krajiny nabízí Wi-Fi żdarma, zahradu a terasu s výhledem na krásné okolí. Ráno se podává snídaně formou bufetu a k večeři si můžete v gurmánské restauraci vybrat z nabídky chutných jídel à-la-carte. Lze zajistit poznávací výlety na různá místa, jako je Petite Suisse a historická vesnice Echternach. Nedaleko hotelu protéká potok, který dříve poháněl vodní mlýn. Za návštěvu stojí starobylé město Echternach a Lac d’Echternach et la Sûre. U jezera můžete vyzkoušet nejrůznější vodní sporty.

 
 
facebook g+ twitter