Evropa > Luxemburg > Bourscheid > Cocoon Hotel La Rive

Informacije o Cocoon Hotel La Rive

Dobrodošli na Cocoon Hotel La Rive na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Cocoon Hotel La Rive, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Cocoon Hotel La Rive, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Cocoon Hotel La Rive

Cocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - HoteliCocoon Hotel La Rive v Bourscheid – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Cocoon Hotel La Rive
Ulica:  Buurschter-Plage
Mesto:  9164 Bourscheid
Država:  Luxemburg
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
75 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Cocoon Hotel La Rive se nachází v krásném prostředí, na břehu řeky Sûre, stojí uprostřed lesů a vod. Hotel Theis je výbornou volbou pro ty, kteří milují pěší turistiku, venkovní aktivity a pobyt v přírodě. V hotelu je jen 19 pokojů, které jsou všechny komfortně a jednoduše zařízené. Z pokojů je výhled na řeku nebo na les. Hotel La Rive má pro hosty připravenu řadu zařízení pro volný čas a rekreaci, mezi které patří tenisové kurty a soukromý areál pro rybaření. V hotelu je wellness centrum se saunou, solárium, aromatická lázeň a turecká lázeň. Cocoon La Rive má proslavenou gurmánskou restauraci nabízející širokou škálu regionálních specialit a sezónní à la carte nabídku. Budete si také moci vybrat láhev vína z rozsáhlého hotelového vinného sklepa. V teplejších dnech je ideálním místem pro oběd nebo večeři terasa.

 
 
facebook g+ twitter