Evropa > Makedonija > Skopje > Leonardo Hotel

Informacije o Leonardo Hotel

Dobrodošli na Leonardo Hotel na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Leonardo Hotel, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Leonardo Hotel, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Leonardo Hotel

Leonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - HoteliLeonardo Hotel v Skopje – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Leonardo Hotel
Ulica:  19 Partenij Zografski str.
Mesto:  1000 Skopje
Država:  Makedonija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
45 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: endeskplfresptithusvrubgdaslhrrotrnlelarzh

Krátky opis

Hotel Leonardo sa nachádza 1 km od centra mesta Skopje a 300 metrov od Ministerstva zahraničných vecí a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkoviskom. Každá izba má anatomické zdravotné postele s trojitým pružinovým jadrom a latexovým vláknom z agáve, ktoré sú antialergénne. Okrem toho je vám k dispozícii káblová TV s plochou obrazovkou, minibar a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Nachádza sa tu aj ďalšie WC. Využívať môžete aj bezpečnostnú schránku. Súčasťou hotela Leonardo je priestranný dvor a zimná záhrada, kde je povolené fajčenie. Relaxovať môžete aj na hotelovej terase, kde si zároveň ráno vychutnáte svoje raňajky formou bufetu. Ako hostia hotela máte tiež zľavu v tradičnej macedónskej reštaurácii, ktorá sa nachádza 350 metrov od hotela. Personál vám poradí, ktoré miesta v Skopje sa oplatí vidieť. K populárnym pamiatkam v Skopje patrí Centrálne námestie a Kamenný most, ktoré sú obe vzdialené 1,5 km. Starý bazár a pevnosť Kale sú situované 2 km od hotela a kaňon Matka a jaskyňa Vrelo sa nachádzajú 15 km odtiaľto. Letisko Skopje sa nachádza 17 km od hotela, pričom za poplatok vám hotel zabezpečí kyvadlovú dopravu. Lanovka Millenium Cross je vzdialená 3 km, mestské trhovisko 6 km a železničná a autobusová stanica 3 km.

 
 
facebook g+ twitter