Evropa > Slovenija > Laško > Hotel Hum

Informacije o Hotel Hum

Dobrodošli na Hotel Hum na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Hum, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Hum, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Hum

Hotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - HoteliHotel Hum v Laško – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Hum
Ulica:  Trg Svobode 1
Mesto:  3270 Laško
Država:  Slovenija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
40 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: endeplfresithuruslhrtrnlarzh

Kısa açıklama

Hotel Hum, Laško'da merkezi bir konumda yer almakta olup ahşap mobilyalarla döşenmiş konforlu konaklama birimleri, ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi ve spa merkezi sunmaktadır. Otelde açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Büyük restoran dünya mutfağından yemekler, kaliteli şarap ve bira çeşitleri ile hizmet vermektedir. Bol çeşitli bir menü eşliğinde bira ve şarap sunan bir pub da bulunmaktadır. Otelde ayrıca içecek ve tatlıların yanı sıra barbekü spesiyalleri arasından seçim yapabileceğiniz açık teras sunan bir kafe mevcuttur. Hotel Hum, çevredeki kırsal alanda yürüyüş yapmak ve bisiklet sürmek için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Kapsamlı sağlıklı yaşam olanaklarına yüzme havuzları ve masaj uygulamaları dahildir. Bu uygulamalar, Hotel Zdravilišče Laško ve the Wellness Park Hotel iş birliği ile temin edilmektedir. Hum'un konukları termal merkez ve sauna merkezine girişte %20 indirimden yararlanabilirler.

 
 
facebook g+ twitter