Evropa > Črna Gora > Podgorica > Hotel Laguna

Informacije o Hotel Laguna

Dobrodošli na Hotel Laguna na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Laguna, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Laguna, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Laguna

Hotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Laguna
Ulica:  Vojislavljevica 72
Mesto:  81000 Podgorica
Država:  Črna Gora
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
29 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Laguna seč nachází pouhých 10 minut chůze od centra Podgorice a nabízí restauraci ve stylu taverny s příjemnou letní terasou. Pokoje jsou klimatizované a vybavené bezplatným Wi-Fi. Parkování je také zdarma. Ve všech pokojích najdete minibar, posezení s pohovkou a TV s plochou obrazovkou a 86 kabelovými kanály. V restauraci se podávají jídla černohorské a mezinárodní kuchyně. Snídani à-la-carte si můžete vychutnat také na terase. Na letiště Podgorica dojedete autem za 14 minut. Laguna Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci. Na místní vlakové a autobusové nádraží dojedete autem za 7 minut.

 
 
facebook g+ twitter