Evropa > Črna Gora > Podgorica > Hotel Laguna

Informacije o Hotel Laguna

Dobrodošli na Hotel Laguna na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Laguna, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Laguna, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Laguna

Hotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - HoteliHotel Laguna v Podgorica – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Laguna
Ulica:  Vojislavljevica 72
Mesto:  81000 Podgorica
Država:  Črna Gora
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
29 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Laguna sa nachádza len 7 minút chôdze od centra mesta Podgorica a ponúka vám reštauráciu v štýle taverny, s príjemnou letnou terasou. V klimatizovaných izbách môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovať tu môžete bezplatne. Hotelové izby sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou. Vo všetkých máte k dispozícii minibar a posedenie s pohovkou. V reštaurácii sa podávajú pokrmy národnej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii máte tiež raňajky à la carte, ktoré si môžete vychutnať na terase. Dopriať si môžete aj celý rad tuzemských vín. Hotel Laguna je vzdialený 4 minúty jazdy autom od nového biznis centra mesta Podgorica a najväčšieho nákupného centra. Na letisko Podgorica sa dostanete len za 12 minút jazdy autom. V hoteli Laguna máte k dispozícii aj recepciu s nepretržitou prevádzkou. Na miestnu železničnú a autobusovú stanicu sa dostanete za 7 minút jazdy autom.

 
 
facebook g+ twitter