Evropa > Nemčija > Berlin > Berlin > Berlin > Steigenberger Hotel Berlin

Informacije o Steigenberger Hotel Berlin

Dobrodošli na Steigenberger Hotel Berlin na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Steigenberger Hotel Berlin, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Steigenberger Hotel Berlin, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Steigenberger Hotel Berlin

Steigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliSteigenberger Hotel Berlin v Berlin – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Steigenberger Hotel Berlin
Ulica:  Los-Angeles-Platz 1
Mesto:  10789 Berlin
Okrožje:  Berlin
Kraj:  Berlin
Država:  Nemčija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
115 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Steigenberger se nachází v Berlíně, pouhou 1 minutu chůze od nákupní ulice Kurfürstendamm, a nabízí wellness centrum s bazénem, 2 à la carte restaurace a bezplatné Wi-Fi. Jedná se o ekologicky šetrný hotel, který využívá energii, při jejíž výrobě nevznikají emise uhlíku. Steigenberger Hotel Berlin prošel v roce 2010 rekonstrukcí a nabízí prostorné, klimatizované pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, velkým psacím stolem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V interiéru hotelu jsou použité přírodní neošetřené materiály. V restauraci Berliner Stube se podávají autentické místní speciality, restaurace Destille připravuje lehká jídla mezinárodní kuchyně a do piano baru si můžete zajít na oceňované koktejly. V prostorném hotelovém wellness centru můžete navštívit vyhřívaný krytý bazén, salon krásy a masáže. K dispozici je také půjčovna kol. Všichni hosté obdrží zdarma berlínskou cestovní kartu, která nabízí používání veřejné dopravy v zónách A až C, tedy v celé síti v Berlíně a Postupimi.


Důležité informace

Všichni hosté obdrží zdarma berlínskou cestovní kartu, která nabízí používání veřejné dopravy v zónách A až C, tedy v celé síti v Berlíně a Postupimi.

 
 
facebook g+ twitter