Evropa > Nemčija > Berlin > Berlin > Berlin > Eurostars Berlin

Informacije o Eurostars Berlin

Dobrodošli na Eurostars Berlin na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Eurostars Berlin, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Eurostars Berlin, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Eurostars Berlin

Eurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Eurostars Berlin
Ulica:  Friedrichstr. 99
Mesto:  10117 Berlin
Okrožje:  Berlin
Kraj:  Berlin
Država:  Nemčija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
89 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní hotel nabízí wellness centrum s krytým bazénem v nejvyšším patře, ​​bezplatné Wi-Fi a vynikající mezinárodní kuchyni. Nachází se na historickém bulváru Fridrichstrasse, berlínské nákupní ulici. Eurostars Berlin má stylové pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a elegantní dřevěný nábytek. Ve všech koupelnách jsou připraveny toaletní potřeby. Součástí lázeňského areálu hotelu Eurostars je moderní posilovna a sauna. Hosté mohou po celou dobu pobytu využívat krytý bazén. Hotel Berlin Eurostars zahrnuje a la carte restauraci s nabídkou nápadité mezinárodní kuchyně. Každý den se podává bohatá snídaně formou bufetu. Stanice metra a příměstských vlaků S-Banh Friedrichstrasse je od hotelu vzdálena jen 250 metrů. Eurostars Hotel nabízí také podzemní garáž dostupnou na vyžádání.

 
 
facebook g+ twitter