Evropa > Nemčija > Berlin > Berlin > Berlin > Eurostars Berlin

Informacije o Eurostars Berlin

Dobrodošli na Eurostars Berlin na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Eurostars Berlin, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Eurostars Berlin, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Eurostars Berlin

Eurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - HoteliEurostars Berlin v Berlin – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Eurostars Berlin
Ulica:  Friedrichstr. 99
Mesto:  10117 Berlin
Okrožje:  Berlin
Kraj:  Berlin
Država:  Nemčija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
89 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento luxusný hotel ponúka wellness centrum s krytým bazénom na najvyššom poschodí, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu. Stojí na berlínskej historickej nákupnej ulici Friedrichstrasse. Hotel ponúka štýlové izby a suity s TV s plochou obrazovkou, príslušenstvom na prípravu čaju/kávy a elegantnými drevenými podlahami. Vo všetkých kúpeľniach nájdete výber toaletných potrieb. Súčasťou hotelového wellness centra je aj moderné fitness centrum a sauna. Krytý bazén môžete využívať počas celej doby svojho pobytu. V hotelovej à la carte reštaurácii sa podávajú jedlá kreatívnej medzinárodnej kuchyne. Každý deň začína bohatými raňajkami formou bufetu. Stanica metra a železničná stanica vlakov S-Bahn Friedrichstrasse je vzdialená len 250 metrov. Na požiadanie môžete využiť podzemnú hotelovú garáž.

 
 
facebook g+ twitter