Informacije o Hotel Panský dům

Dobrodošli na Hotel Panský dům na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Panský dům, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Panský dům, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Panský dům

Hotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Panský dům
Ulica:  Vratislavovo nám. 7
Mesto:  592 31 Nové Město na Moravě
Okrožje:  Zdar nad Sazavou
Kraj:  Vysocina Regija
Država:  Češka
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
32 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresithusvrunoslrotrnlelarzh

Rychlý popis

Butikový Hotel Panský dům je zasazen v půvabně zrekonstruované staré budově v historickém centru Nového Města na Moravě. Nabízí stylový bar a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Hotel Panský dům má všechny pokoje individuálně zařízené. Najdete v nich TV s plochou obrazovkou, CD a DVD přehrávač. V celém hotelu jsou vystaveny obrazy současných místních umělců. K dispozici je pečlivě vybavená herna pro děti. Hosté mohou využít i službu hlídání dětí. Hotel Panský dům je vhodnou základnou pro výlety do Českomoravské vrchoviny. Auto můžete nechat na parkovišti střeženém kamerovým systémem.

 
 
facebook g+ twitter