Informacije o Hotel Panský dům

Dobrodošli na Hotel Panský dům na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel Panský dům, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel Panský dům, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel Panský dům

Hotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - HoteliHotel Panský dům v Nove Mesto na Morave – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Panský dům
Ulica:  Vratislavovo nám. 7
Mesto:  592 31 Nové Město na Moravě
Okrožje:  Zdar nad Sazavou
Kraj:  Vysocina Regija
Država:  Češka
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
32 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresithusvrunoslrotrnlelarzh

Krátky opis

Butikový hotel Panský dům sídli v krásne zrekonštruovanej historickej budove v historickom centre Nového Města na Morave, ponúka štýlový bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky individuálne zariadené izby v hoteli Panský dům majú TV s plochou obrazovkou, CD a DVD prehrávač. Celý hotel je zdobený obrazmi súčasných miestnych umelcov. K dispozícii je starostlivo vybavená herňa pre deti a hostia hotela môžu využiť opatrovateľské služby pre deti. Hotel Panský dům je výhodnou základňou odkiaľ sa môžete vybrať na výlety po Českomoravskej vysočine. Auto môžete nechať zaparkované na parkovisku stráženom kamerami.

 
 
facebook g+ twitter