Južna Amerika > Peru > Lima > Hotel 18398 Lima

Informacije o Hotel 18398 Lima

Dobrodošli na Hotel 18398 Lima na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel 18398 Lima, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel 18398 Lima, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel 18398 Lima

Hotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel 18398 Lima
Mesto:  Lima
Država:  Peru
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hostel v městské části Miraflores, 1.7km od pláže (kamínková pláž). V hostelu se nachází bar, společenská místnost s TV, kuchyň (sporák, chladnička), trezor, terasa na střeše. Internetové připojení. Možnost transferu hostů z a na letiště. Parkoviště - nehlídané, neplacené. Letiště (Jorge Chavez International Airport) 13km. Lima - centrum 3km.
ubytovací kapacita:
2-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC.
4-lůžkový pokoj (pokoj nabízený na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), koupelna se sprchovým koutem a WC.
5-lůžkový pokoj (pokoj nabízený na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), koupelna se sprchovým koutem a WC.
5-lůžkový pokoj (pokoj nabízený na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), společné sociální zařízení (sprchový kout, WC) na chodbě.
8-lůžkový pokoj (poschoďové postele, pokoje nabízené na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), společné sociální zařízení (sprchový kout, WC) na chodbě.
 

Hotel cene

 
 
facebook g+ twitter