Južna Amerika > Peru > Lima > Hotel 18398 Lima

Informacije o Hotel 18398 Lima

Dobrodošli na Hotel 18398 Lima na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel 18398 Lima, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel 18398 Lima, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel 18398 Lima

Hotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel 18398 Lima v Lima – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel 18398 Lima
Mesto:  Lima
Država:  Peru
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hostel v mestskej časti Miraflores, 1.7km od pláže (kamienková pláž). V hosteli sa nachádza bar, spoločenská miestnosť s TV, kuchyňa (sporák, chladnička), trezor, terasa na streche. Internetové pripojenie. Možnosť transferu hostí z letiska a na letisko. Parkovisko - nestrážené, neplatené. Letisko (Jorge Chavez International Airport) 13km. Lima - centrum 3km.
ubytovacia kapacita:
2-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
4-lôžková izba (izba ponúkaná na lôžka - na izbe môžu byť ubytovaní iní hostia), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
5-lôžková izba (izba ponúkaná na lôžka - na izbe môžu byť ubytovaní iní hostia), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
5-lôžková izba (izba ponúkaná na lôžka - na izbe môžu byť ubytovaní iní hostia), spoločné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) na chodbe.
8-lôžková izba (poschodové postele, izby ponúkané na lôžka - na izbe môžu byť ubytovaní iní hostia), spoločné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) na chodbe.
 

Hotel cene

 
 
facebook g+ twitter