Južna Amerika > Peru > Lima > Hotel & Spa Golf Los Incas

Informacije o Hotel & Spa Golf Los Incas

Dobrodošli na Hotel & Spa Golf Los Incas na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Hotel & Spa Golf Los Incas, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Hotel & Spa Golf Los Incas, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Hotel & Spa Golf Los Incas

Hotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - HoteliHotel & Spa Golf Los Incas v Lima – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel & Spa Golf Los Incas
Ulica:  Los Cerros de Camacho 500
Mesto:  Lima
Država:  Peru
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
120 €
$130
 

 To besedilo je dostopno tudi v: endeplfresptithusvrubgdanofislhrtrnlarzh

Kısa açıklama

Hotel & Spa Golf Los Incas geniş süitlere ev sahipliği yapmaktadır. Tesis, yakındaki Jockey Plaza Alışveriş Merkezi ve El Polo Alışveriş Merkezi için ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Tesiste özel otopark ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Her biri mini mutfak, bulaşık makinesi ve kablo TV ile donatılmış çeşitli şık süitlere ev sahipliği yapmaktadır. Tüm süitlerin balkonu, kendi spa küveti vardır. Hotel & Spa Golf Los Incas; açık yüzme havuzunun yanı sıra bir spa merkezi ve spor salonu sunmaktadır. Konuklar rahatlatıcı bir masaj yaptırabilir veya buhar banyosunu deneyebilirler.


Önemli Bilgiler

Yerel vergi kanunlarına göre Peru vatandaşları (ve Peru'da 50 günden daha uzun süre kalan yabancılar) %18 oranında ekstra bir ücret ödemelidir. Bu %18 ek ücretten (IVA) muaf olabilmek için göçmen kartının bir kopyası ve pasaport ibraz etmek gerekir. Ücretten muaf olmak için her iki belgenin de gerekli olduğunu unutmayın. Her iki belgeyi de ibraz edemeyen konukların ücreti ödemeleri gerekecektir. Yazdırılmış fatura talep eden iş seyahatindeki yabancılar Peru'da kalacakları süreden bağımsız olarak %18 ek ücreti ödemek durumundadır. Bu ücret rezervasyonun toplam masrafları içerisinde otomatik olarak hesaplanmaz.

 
 
facebook g+ twitter