> > > Muri Beach Club Hotel

Informacije o Muri Beach Club Hotel

Dobrodošli na Muri Beach Club Hotel na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Muri Beach Club Hotel, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Muri Beach Club Hotel, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Muri Beach Club Hotel

Muri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - HoteliMuri Beach Club Hotel v – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Muri Beach Club Hotel
Ulica:  Muri Beach, Ngatangiia
Mesto:  3050 Rarotonga
Država:  
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
$492
309 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgrotrnlarzhja

Rychlý popis

Muri Beach Club Hotel má ideální polohu u pláže v laguně Muri. Z pokojů je úžasný výhled na lagunu a ostrovy blízko pobřeží. Pokoje jsou klimatizované, nabízí satelitní TV a vlastní balkon. Všech 30 pokojů najdete jen několik metrů od pláže. Restaurace vysoké kvality je otevřená v době snídaně, oběda a večeře. Exkluzivní Lagoon Lounge servíruje nápoje s výhledem na lagunu. K dispozici je velký centrální bazén, denní wellness, turistické informace, služba půjčení aut a recepce otevřená 24 hodin denně. Zdejší laguna je bezpečná a ideální pro koupání a šnorchlování. K dalším aktivitám na místě patří windsurfing, jízda na kajaku, kanoistika, kitesurfing a plachtění. Hotel nabízí také výlety lodí s proskleným dnem na okolní ostrovy.


Důležité informace

K dispozici je doprava na letiště a zpět. Pokud máte o službu zájem, informujte prosím Muri Beach Club Hotel předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter