Severna Amerika > Puerto Rico > San Juan > La Concha Renaissance San Juan Resort

Informacije o La Concha Renaissance San Juan Resort

Dobrodošli na La Concha Renaissance San Juan Resort na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet La Concha Renaissance San Juan Resort, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet La Concha Renaissance San Juan Resort, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • La Concha Renaissance San Juan Resort

La Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - HoteliLa Concha Renaissance San Juan Resort v San Juan – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  La Concha Renaissance San Juan Resort
Ulica:  1077 Ashford Avenue
Mesto:  00907 San Juan
Država:  Puerto Rico
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
221 €
$259
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový rezort má venkovní nekonečný bazén s výhledem na pláž Condado, kasino s nepřetržitým provozem a několik skvělých restaurací. Velké pokoje mají vlastní balkon s výhledem na moře. La Concha Resort nabízí světle vyzdobené pokoje s celoplošnými okny, která se otevírají na balkon. Jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a různými kanály, například HBO a ESPN. Mezi ostatní zařízení patří dokovací stanice pro iPod a psací stůl. Hosté mohou relaxovat na lehátkách na sluneční terase u venkovního bazénu. Drink z baru u bazénu si můžete vychutnat ve vířivce. Hotel zahrnuje také fitness centrum s kardio vybavením a činkami. Můžete si zde zdarma půjčit jízdní kola. Na snídaně a večeře si můžete zajít do některé z hotelových restaurací, včetně restaurací u bazénu Perla nebo Komakai, které nabízejí tapas a plody moře. Stolovat lze také v pohodlí jednotlivých pokojů. Snídaně je zahrnuta v ceně pouze pro 2 osoby.


Důležité informace

Upozorňujeme, že snídaně zdarma je pouze pro 2 osoby na pokoj. Snídaně navíc je účtována zvlášť. Při check-inu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Rezortní poplatek zahrnuje: - balenou vodu na pokoji každý den, - dálkové hovory na linky 1-800, - místní telefonní hovory, - plážové služby a slunečníky, - vybavení do fitness centra, - vysokorychlostní internet a Wi-Fi, - fax zdarma, - kopírování - až 50 stran, - přístup k počítačům v business cetru, - sázkový kupon do kasina v hodnotě 25 USD, - možnost používat jízdní kola 2 hodiny denně.

 
 
facebook g+ twitter