Azija > Singapore > Singapore > Conrad Centennial Singapore

Informacije o Conrad Centennial Singapore

Dobrodošli na Conrad Centennial Singapore na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Conrad Centennial Singapore, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Conrad Centennial Singapore, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Conrad Centennial Singapore

Conrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Conrad Centennial Singapore
Ulica:  Two Temasek Boulevard
Mesto:  038982 Singapore
Država:  Singapore
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
164 €
$262
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Conrad Centennial Singapore se nachází se v oblasti Marina Bay, jen 3 minuty chůze od stanice MRT Promenade. Nabízí venkovní bazén, 3 restaurace, wellness a výhled na město nebo záliv. Conrad Centennial stojí v těsném sousedství výstaviště a kongresového centra Suntec Singapore. Za 3 minuty dojdete k obchodům a restauracím v Suntec City a nákupním centru Marina Square. Na mezinárodní letiště Changi dojedete autem za 20 minut a k divadlům Singapore Flyer a Esplanade u zálivu dojdete 15 minut pěšky. Prostorné pokoje v hotelu Conrad Centennial Singapore zahrnují luxusní mramorovou koupelnu. K jejich vybavení patří 46palcovová kabelová HD LCD TV zařízení na přípravu čaje a kávy, osobní trezor a DVD přehrávač. Wellness Centennial Spa ve 4. patře nabízí relaxační masáže a nepřetržitě otevřené fitness centrum. Nechybí prodejna suvenýrů, přepážka s turistickými informacemi a služba praní oděvů. Oceněná restaurace Golden Peony nabízí jídla autentické kantonské kuchyně a pokrmy dim sum. V nepřetržitě otevřené restauraci Oscar se po celý den podávají jídla formou bufetu a v neděli oběd se šampaňským. Najíst se můžete také v Oscar´s Sidewalk Terrace a v Lobby Lounge.


Důležité informace

Upozorňujeme, že do Executive Lounge mají přístup pouze hosté od 12 let.

 
 
facebook g+ twitter