Azija > Singapore > Singapore > Conrad Centennial Singapore

Informacije o Conrad Centennial Singapore

Dobrodošli na Conrad Centennial Singapore na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Conrad Centennial Singapore, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Conrad Centennial Singapore, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Conrad Centennial Singapore

Conrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - HoteliConrad Centennial Singapore v Singapore – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Conrad Centennial Singapore
Ulica:  Two Temasek Boulevard
Mesto:  038982 Singapore
Država:  Singapore
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
164 €
$262
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Conrad Centennial Singapore sa nachádza v zátoke Marina, 3 minúty chôdze od stanice železnice MRT Promenade. Ponúka vám výhľad na mesto alebo záliv, vonkajší bazén, 3 reštaurácie a wellness centrum. Hotel Conrad Centennial susedí s kongresovým a výstavným centrom Suntec Singapore. Za 3 minúty sa z hotela prejdete do obchodov a reštaurácií v štvrti Suntec City i do nákupného centra Marina Square. Hotel je vzdialený 20 minút cesty autom z medzinárodného letiska Changi a 15 minút chôdze od vyhliadkového kolesa Singapore Flyer a kultúrneho strediska Esplanade - Theatres on the Bay. Priestranné izby v hoteli Conrad Centennial Singapore majú luxusné mramorové kúpeľne a káblovú HD LCD s obrazovkou s uhlopriečkou 117 cm. Sú vybavené čajníkom/kávovarom, osobným trezorom a DVD prehrávačom. Vo wellness centre Centennial Spa na 4. poschodí si môžete dopriať uvoľňujúce masáže a zacvičiť vo fitnescentre otvorenom 24 hodín denne. Na mieste máte k dispozícii aj darčekový obchod, službu organizácie výletov a služby práčovne. V ocenenej reštaurácii Golden Peony si pochutíte na autentických jedlách kantonskej kuchyne a chuťovkách dim sim. V reštaurácii Oscar's s nepretržitou prevádzkou sa po celé dni podávajú jedlá formou bufetu a v nedeľu obed so šampanským. Medzi ďalšie možnosti stravovania patrí terasa na chodníku pred reštauráciou Oscar's a salónik vo vstupnej hale.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že salónok Executive je vyhradený pre hostí vo veku od 12 rokov.

 
 
facebook g+ twitter