Afrika > Mauritius > Cap Malheureux > Paradise Cove Boutique Hotel

Informacije o Paradise Cove Boutique Hotel

Dobrodošli na Paradise Cove Boutique Hotel na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Paradise Cove Boutique Hotel, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Paradise Cove Boutique Hotel, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Paradise Cove Boutique Hotel

Paradise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - HoteliParadise Cove Boutique Hotel v Cap Malheureux – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Paradise Cove Boutique Hotel
Ulica:  Anse La Raie
Mesto:  Cap Malheureux
Država:  Mauritius
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
217 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Paradise Cove Boutique sa nachádza priamo na súkromnej pláži a ponúka sviežu tropickú záhradu s bazénom s nekonečným okrajom. Vydajte sa spoznávať oceán na lodi s preskleným dnom. Útulné izby majú drevený nábytok, TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu, súkromnú kúpeľňu a terasu alebo balkón. Z niektorých sa naskytá výhľad na zátoku. Štyri hotelové reštaurácie podávajú najrôznejšie pokrmy miestnej i medzinárodnej kuchyne. Môžete sa tiež stravovať v malých chatkách pre 2 osoby, postavených na koloch uprostred kokosových paliem. Z reštaurácie Indigo a baru Pop-V sa naskytá výhľad na severné ostrovy. Bar s výhľadom na bazén servíruje koktaily. Zapožičajte si vodné bicykle a kajaky a vydajte sa objavovať okolie. Počas pobytu je vám tiež bezplatne k dispozícii vodné lyžovanie a tenisové kurty. Wellness centrum Cinq Mondes ponúka široký výber masáží a procedúr. Zátoka Grand Bay s rušným nočným životom sa nachádza len 10 minút jazdy od hotela. Letovisko Cap Malheureux je od hotela vzdialené Paradise Cove Boutique len 2,5 km.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že 24. decembra 2016 sa bude podávať povinná slávnostná večera, ktorá stojí 63 EUR za dospelú osobu. Upozorňujeme, že 31. decembra 2016 sa bude podávať povinná slávnostná večera, ktorá stojí 125 EUR za dospelú osobu. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Paradise Cove Boutique Hotel o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter