> > > Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel

Informacije o Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel

Dobrodošli na Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel

Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - HoteliDorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel v – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Dorint Seehotel & Resort Bitburg/Südeifel
Ulica:  Seeuferstraße 1
Mesto:  54636 Biersdorf
Država:  
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
64 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: endeplfresptitsvrudanofirotrnlarzhja

Kısa açıklama

Bu 4 yıldızlı otel, ormanlık bir vadide sessiz bir konumda bulunmakta olup Bitburg'a ve A60 otobanına araçla 10 dakika ve Bitburger bira imalathanesine 10 km mesafede yer alır. Tesiste ücretsiz bir spor salonu, 25 metre uzunluğunda kapalı havuz ve sauna alanı da vardır. The Dorint Resort Bitburg/Südeifel otelindeki geniş oda, daire ve kır evleri doğal kırsal bir ortamdadır. Tesis, Bitburg'taki Stausee rezervinin içinde ormanlık bir vadide sessiz bir konumdadır. Konuklar ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilir. Dorint Bitburg'daki spa olanakları arasında 3 squash kortu, 4 bovling pisti, kapalı tırmanma duvarı ve tenis kortları sayılabilir. Otelin spa alanı güzellik uygulamaları ile hizmetinizdedir. Bunların hepsinden ek ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. Dorint Südeifel'de zengin bir kahvaltı büfesi mevcuttur. Otelin bahçe restoranında göl kenarında bir teras vardır ve yöresel ve uluslararası mutfak servis etmektedir. Otelde lobi bistro ve bar da yer alır. Dorint'i çevreleyen Eifel dağları yürüyüş ve bisiklet için idealdir. Günlük geziler için Lüksemburg ve Trier antik şehri sayılabilir.


Önemli Bilgiler

Otel odaları, daireler ve kır evlerinin check-in saatleri farklıdır. Check-in: Saat 15:00'ten itibaren sadece otel odaları ve stüdyoları Saat 17:00'den itibaren sadece daireler ve kır evleri Check-out: Saat 12:00'den itibaren sadece otel odaları ve stüdyoları Saat 10:00'dan itibaren sadece daireler ve kır evleri Yaşı 16'dan küçük çocuklar saunayı bir yetişkin gözetiminde kullanmalıdır. Tesiste 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasındaki rezervasyonlarda otel odaları için 200 EUR, aile daireleri için ise 500 EUR tutarında güvenlik teminatı gerektiğini ve bu ücretlerin varıştan 3 hafta önce kredi kartından tahsil edileceğini lütfen unutmayın. Bu ücret, konaklama biriminde yapılacak hasar kontrolüne bağlı olarak ayrılışınızdan sonra tamamen iade edilebilir.

 
 
facebook g+ twitter