Informacije o Terme Jezercica

Dobrodošli na Terme Jezercica na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Terme Jezercica, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Terme Jezercica, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Terme Jezercica

Terme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Terme Jezercica
Ulica:  Toplicka 80
Mesto:  49240 Donja Stubica
Okrožje:  Krapina
Kraj:  Krapinsko-zagorska županija
Država:  Hrvaška
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
65 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrtrnlarzhja

Rychlý popis

Terme Jezercica se nachází hned vedle přírodního parku Medvednica a nabízí 5 krytých bazénů se 2 vířivkami, 3 venkovní bazény, 4 finské sauny, 1 parní saunu a wellness centrum. V pokojích, bazénech a sauně je přírodní termální voda. Všechny pokoje mají kabelovou TV, telefon a fén a pokoje Superior jsou vybavené klimatizací.Některé pokoje mají velká okna s panoramatickým výhledem do okolní přírody. V restauraci hotelu Terme Jezercica si můžete vychutnat mezinárodní i místní kuchyni připravenou z místních produktů. Lehké občerstvení, teplé a alkoholické nápoje se podávají v baru. Hosté mají volný vstup do krytých a venkovních bazénů a mohou využít fitness centrum. Terme Jezercica leží méně než 30 km od Záhřebu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že sauna bude od 15. července do 15. srpna zavřená.

 
 
facebook g+ twitter