Informacije o Terme Jezercica

Dobrodošli na Terme Jezercica na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Terme Jezercica, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Terme Jezercica, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Terme Jezercica

Terme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - HoteliTerme Jezercica v Donja Stubica – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Terme Jezercica
Ulica:  Toplicka 80
Mesto:  49240 Donja Stubica
Okrožje:  Krapina
Kraj:  Krapinsko-zagorska županija
Država:  Hrvaška
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
65 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrtrnlarzhja

Krátky opis

Ubytovanie sa nachádza hneď vedľa prírodného parku Medvednica a ponúka 5 krytých bazénov s 2 vírivkami, 3 vonkajšie bazény, 4 fínske sauny, 1 parný kúpeľ a wellness centrum. Izby, bazény a sauny majú prístup k prírodnej termálnej vode. Všetky izby majú káblovú TV, telefón a sušič vlasov, izby Superior sú vybavené klimatizáciou.Niektoré izby majú panoramatický výhľad na prírodu zo svojich veľkých okien. V reštaurácii Terme Jezercica si môžete vychutnať jedlá medzinárodnej i miestnej kuchyne, všetky vyrobené z miestnych výrobkov. Ľahké občerstvenie, teplé nápoje a alkoholické nápoje sú podávané v bare. Môžete využiť voľný vstup do vnútorných a vonkajších bazénov a cvičiť vo fitness centre. Záhreb je vzdialený menej ako 30 km.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že sauna nebude v prevádzke od 15. júla do 15. augusta.

 
 
facebook g+ twitter