Evropa > Italija > Rim > Rim > Rim > Radisson Blu es. Hotel, Roma

Informacije o Radisson Blu es. Hotel, Roma

Dobrodošli na Radisson Blu es. Hotel, Roma na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Radisson Blu es. Hotel, Roma, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Radisson Blu es. Hotel, Roma, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Radisson Blu es. Hotel, Roma

Radisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - HoteliRadisson Blu es. Hotel, Roma v Rim – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Radisson Blu es. Hotel, Roma
Ulica:  Via Filippo Turati 171
Mesto:  00185 Rome
Okrožje:  Rim
Kraj:  Rim
Država:  Italija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
118 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Radisson Blu es. Hotel Roma se nachází v Římě, naproti vlakovému nádraží Termini, a nabízí 2 letní střešní bazény, wellness centrum, restauraci a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Všechny pokoje hotelu Radisson Blu jsou prostorné a stylově zařízené. Mají vlastní koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou a některé i balkon a kávovar Nespresso. Každé ráno se podává kontinentální snídaně formou bufetu se sladkými i slanými pokrmy, teplými a studenými nápoji, sladkým pečivem a vejci. Restaurace Rome’s Zest and Sette v nejvyšším patře hotelu Radisson připravuje pokrmy gurmánské italské a mezinárodní kuchyně. K vybavení wellness centra patří finská sauna, vířivka a turecká lázeň. Vstup do posilovny je zdarma. Hotel je vzdálen 100 metrů od nádražního vchodu AirTermini, odkud odjíždí vlaky na letiště Fiumicino. Stanice metra Vittorio Emanuele je v dosahu 5 minut chůze a Španělské schody ve vzdálenosti 6 zastávek.


Důležité informace

Upozorňujeme, že bazén je v provozu od května do září. Wellness je (kromě posilovny) za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter