Evropa > Bolgarija > Varna > Palitra Family Hotel

Informacije o Palitra Family Hotel

Dobrodošli na Palitra Family Hotel na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Palitra Family Hotel, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Palitra Family Hotel, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Palitra Family Hotel

Palitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - HoteliPalitra Family Hotel v Varna – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Palitra Family Hotel
Ulica:  11, Constantine Doganov
Mesto:  9000 Varna City
Država:  Bolgarija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
14 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Palitra Family Hotel se nachází v rezidenční čtvrti města Varna, 15 minut chůze od hlavního náměstí. K dispozici je Wi-Fi a pro vaši bezpečnost je hotel střežený kamerovým systémem. V neformálním baru Licensed můžete ochutnat různé studené a teplé nápoje a mnoho vysoce kvalitních místních a dovezených nápojů. Hotel Palitra je dobrým výchozím bodem při návštěvě resortů u pláže v letovisku Zlaté Písky a Sv. Konstantin a Helena.

 
 
facebook g+ twitter