Azija > Jordanija > Wadi Rum > Rahayeb Desert Camp

Informacije o Rahayeb Desert Camp

Dobrodošli na Rahayeb Desert Camp na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Rahayeb Desert Camp, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Rahayeb Desert Camp, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Rahayeb Desert Camp

Rahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - PenzioniRahayeb Desert Camp v Wadi Rum – Pensionhotel - Penzioni
Ime:  Rahayeb Desert Camp
Ulica:  Wadi Rum, Disi, Protected Area
Mesto:  77110 Wadi Rum
Država:  Jordanija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
35 دينار
33 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Wadi Rum Doğa Rezervi'ndeki büyüleyici bir kanyonda yer alan Rahayeb Camp, geleneksel Bedevi deneyimi sunmaktadır. Ortak veya özel banyolu geleneksel çadırlara sahip olan tesiste yemek servisi yapılan ortak çadırlar da bulunmaktadır. Rahayeb Desert'teki çadırlarda halı kaplı zeminler, nevresimler ve ekstra battaniye bulunur. Giysilerinizi asabileceğiniz ve bagajınızı muhafaza edebileceğiniz ilave alan ve küçük bir çalışma masası da mevcuttur. Kamp genelinde WiFi erişimi ücretsizdir. Rahayeb birçok önemli arkeolojik alana kolay erişim imkanı sunmaktadır. Çöl arabaları, deve gezintileri ve cipli safariler düzenlenebilir. Konuklar ayrıca kampta yoga derslerinin ve vücut masajlarının da keyfini çıkarabilir. Yoğun geçen bir günün ardından ateşin çevresine oturup geleneksel Bedevi hikayeleri dinleyebilirsiniz.


Önemli Bilgiler

Rahayeb Desert Camp'a sadece dört tekerlekli araçlarla erişilebilir. Wadi Rum Ziyaretçi Merkezi ve kamp arasında ulaşım ayarlanabilir. Bu hizmet ek ücrete tabidir. Meet&Assist hizmeti ve jip turları için lütfen +962 777 100058 nolu telefonu arayarak Mohamad Ali ile iletişime geçin. Lütfen tahmini varış saatinizi Rahayeb Desert Camp ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşın.

 
 
facebook g+ twitter