Evropa > Španija > Madrid > Vincci Capitol

Informacije o Vincci Capitol

Dobrodošli na Vincci Capitol na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Vincci Capitol, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Vincci Capitol, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Vincci Capitol

Vincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - HoteliVincci Capitol v Madrid – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Vincci Capitol
Ulica:  Gran Vía, 41
Mesto:  28013 Madrid
Država:  Španija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
94 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že pro hosty se sníženou pohyblivostí je určený boční vchod s rampou. Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace 9 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a dodatečné poplatky. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter