> > > Manuia Beach Resort

Informacije o Manuia Beach Resort

Dobrodošli na Manuia Beach Resort na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Manuia Beach Resort, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Manuia Beach Resort, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Manuia Beach Resort

Manuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - HoteliManuia Beach Resort v – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Manuia Beach Resort
Ulica:  Arorangi Beach
Mesto:  Rarotonga
Država:  
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
255 €
$425
 

 To besedilo je dostopno tudi v: endeplfresitsvrufitrnlarzhja

Kısa açıklama

Manuia Beach Resort, Rarotonga'nın Günbatımı Sahili'nde yer alan, sadece yetişkinlerin konaklayabileceği küçük bir butik oteldir. Tesis geniş konaklama birimlerine, tropikal bahçelere ve denize kenarında harika bir konuma sahiptir. Otelin Polinezya tarzındaki konuk odaları sevimli bahçelerin içinde ya da lagün manzaralı plajın tam üzerinde yer almaktadır. Tüm odalar klimalı ve modern banyoludur. Tüm konuklar için kahvaltı oda fiyatına dahildir. Manzara eşliğinde yemeğin tadını çıkarmak için harika bir mekan olan otelin restoran ve barı plajın tam üzerindedir. Manuia Beach Tesis'inde lagün manzaralı bir sonsuzluk havuzu vardır. Konuklar ayrıca tesis yakınlarındaki şnorkelli yüzme ve dalış aktivitelerinin keyfini çıkarabilir.


Önemli Bilgiler

Bu otelde 18 yaşından küçük çocuklar konaklayamamaktadır.

 
 
facebook g+ twitter