Evropa > Italija > Furlanija - Julijska krajina > Goriška > Gorizia > Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo

Informacije o Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo

Dobrodošli na Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo na naš rezervacijski portal PensionHotel. Dobiš celovite informacije o izbrani predmet Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo, o cenah, objektov in zanimivosti v okolici. Tukaj boste našli naslov in vse kontaktne informacije za izbrani predmet Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo, če ne vključujejo kontaktne podatke, lahko preverite razpoložljivost, ali takoj izpolnite obrazec za rezervacije.

  • Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo

Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - HoteliGrand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo v Gorizia – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo
Ulica:  Piazza San Antonio 2
Mesto:  34170 Gorizia
Okrožje:  Goriška
Kraj:  Furlanija - Julijska krajina
Država:  Italija
karta:  na zemljevid
Povprečna cena:
oseba/nočitev
65 €
 

 To besedilo je dostopno tudi v: csendeplfresptithusvrudanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Nepromeškejte šanci na ubytování v unikátním šlechtickém sídle. Tento palác ze 16. století vám umožní strávit nezapomenutelný pobyt na jedinečném místě v Gorizii, nedaleko místního hradu. Grand Hotel Entourage byl kdysi sídlem dvora krále Karla X. Následně prošel kompletní rekonstrukcí a dokázal si zachovat všechny své majestátní prvky, které nyní doplňuje moderní zařízení. Všechny pokoje a apartmá jsou elegantně zařízené, některé zdobí i starožitné předměty. Mají výhled na náměstí, do zahrady plné růží, do parku nebo na hrad. V celém objektu funguje Wi-Fi zdarma. Grand Hotel Entourage vám poskytuje ubytování v blízkosti historického centra, paláce Lantieri a hradu Gorizia. K nejzajímavějším muzeím a památkám odtud dojdete pěšky jen za malou chvíli.

 
 
facebook g+ twitter